وکیل در شهرک غرب

وکیل دادگستری فردی است که ضمن داشتن دانش حقوقی در زمینه مسائل مختلف حقوقی دارای تجربه در زمینه های کاری حقوقی مختلف است به طور طبیعی شخصی که در خصوص یک دعوای حقوقی خاص به طور مثال خلع ید از املاک مبادرت به طرح چند ده دعوا و پرونده در دادگاه صالح نموده است می تواند به شما که در طول زندگی ممکن است صرفا یک مرتبه باچنین مشکلی مواجه شوید کمک شایانی نمایید،از این جهت توصیه اکید ما استفاده از خدمات وکالت وکلای دادگستری در طرح و دفاع از انواع دعاوی در دادگاه ها می باشد.

زمینه کاری ما

وکالت دعاوی حقوقی و ملکی

دسته قراردادها:الزام به ایفای تعدات قرادادی از قبیل فک رهن ،تسلیم مورد معامله،مطالبه تتمه ثمن قراردادی،الزام به پرداخت خسارت قرادادی و وجه التزام،فسخ قراداد،اعلام بطلان قراداد،اظهارنامه اعلامی در خصوص تعهدات قرادادی

دسته املاک:رفع تصرف عدوانی،مزاحمت ملکی،ممانعت از حق،خلع ید ،مطالبه خسارات وارده به املاک،اجاره و سرقفلی،

دسته دعاوی کیفری:دعاوی کیفری مربوط به اموال از سرقت و خیانت در امانت،کلاهبرداری ،انتقال مال غیر،دعاوی علیه اشخاص از قبیل قتل ،آدم ربایی،توهین و افتراء،ضرب و جرح عمدی

وکیل دادگستری در شهرک غرب

وکیل در شهرک غرب به آسانی در دسترس می باشد لیکن شما می توانید با یک تماس از مشاوره تلفنی رایگان تخصصی وکلای  دفتر وکالت ما در انواع زمینه های حقوقی استفاده نمایید و بدون صرف وقت و هزینه از حداقل اطلاعات اولیه ضروری در خصوص موضوع و مشکل حقوقی خود آگاه گردید

دفتر وکالت در شهرک غرب

دفتر وکالت در شهرک غرب بسیار است اما خدمات وکالتی دفتر وکالت ما بسیار متنوع و تخصصی است.

تخصص حقوقی و تجربه عملی وکلای دفتر وکالت ما می تواند راهنما و همراه شما در تمامی مراحل طرح و دفاع از کلیه دعاوی قضایی و داوری مطروحه باشد.

انتخاب وکیل در واقع پیمودن نیمی از مسیر موفقیت است،دفتر وکالت مادر شهرک غرب به آسانی در دسترس شما می باشد.

زمینه کاری

خدمات وکالتی قابل ارائه در زمینه دعاوی املاک در منطقه شهرک غرب به قرار ذیل است؛

خلع ید،مزاحمت و ممانت از حق،رفع تصرف عدوانی،الزام به ایفای تعهدات قراردادی در خصوص املاک …..

وکلای دادگستری در شهرک غرب

دعاوی کیفری که وکیل پایه یک دادگستری در شهرک غرب می تواند در آنها قبول وکالت نماید در زمینه های گوناگونی قابل ذکر است؛

سرقت،کلاهبرداری،جعل،توهین،ضرب و جرح،افترا،نشر اکاذیب،انتقال مال غیر،رباخواری ….

فک رهن

بسیاری از اشخاص جهت کسب منابع مالی و اخذ تسهیلات از بانک‌ها و موسسات مالی تحت شرایط خاص اموال غیر منقول خود را در رهن وام دهندگان(بانک یا موسسه مالی یا اشخاص دیگر حقیقی یا حقوقی) قرار می دهند تا تضمین بازپرداخت وام و بهره مقرره در قرارداد اصلی باشد.

مال موضوع رهن به موجب مقررات ثبتی قابل نقل و انتقال و ثبت مراتب در دفتر املاک مطابق قرارداد بیع فی مابین خریدار و فروشنده نمی باشد،البته این نکته ایست که بسیاری از خریداران از آن غافل می باشند.

طرح دعوای فک رهن جهت استخلاص از مشکلات پیش گفته طرح می گردد.

تنظیم قراردادها

انواع قراردادهای رایج از قبیل ؛بیع،صلح،معاوضه،   هبه ،مشارکت مدنی،جعاله،مضاربه….. محل نیاز مراجعین به دفاتر وکالت می باشد ،پیش بینی نیاز دو طرف قرارداد و درج شرایط جامع و مانع از امور تخصصی است که استفاده از خدمات وکلای دادگستری را ضروری می سازد.

دعاوی مالی

مجموعه وسیعی از دعاوی مطروحه در دادگستری در دسته دعاوی مالی است یعنی دعاوی که مقصود طرح کننده از آن محکومیت طرف مقابل به استرداد یا پرداخت مالی اعم از مال معین یا معادل آن،طرح صحیح دادخواست در این قبیل دعاوی از این جهت واجد اهمیت است که بیش‌ترین هزینه دادرسی را دعاوی مالی دارند،لذا طرح غلط دعوا می تواند سبب اتلاف هزینه یا گاها انسداد تظلم خواهی گردد.

دعاوی شرکتی

متاسفانه غالب انواع شرکت های موضوع قانون تجارت به جهت فراهم نبودن زمینه فعالیت به شکل متروک بوده و کاربردی ندارند،عضویت در شرکت و یا انجام معاملات با شرکت های تجاری اعم از تضامنی ،سهامی و با مسئولیت محدود نیاز به آگاهی از حدود مسیولیت شرکا و شرکت ،نحوه طرح دعوا در صورت نیاز و طرق انحلال شرکت دارد.

تصرف عدوانی

در واقع ادعای متصرف سابق ملک مبنی بر اینکه دیگری من غیر حق و بدون وجود مجوز قانونی ملک موضوع تصرفش را از ید وی خارج ساخته است ،در دعوای تصرف عدوانی اثبات تصرف سابق از اهمیت بسیاری برخوردار است و سند مالکیت یکی از راه های اثبات آن است .

البته تصرف عدوانی هم زمان جرم بوده و قانونا متصرف عدوانی در صورت وجود شرایط قانونی قابل مجازات است.

پرونده های کیفری قابل طرح در شهرک غرب

شاید برای همه شما دست کم یک مرتبه اتفاق افتاده باشد که پس از یک رابطه تجاری ،شغلی،خانوادگی و یا اجتماعی از طرف شخص یا اشخاص مورد رابطه با عناوینی چون کلاهبردار.دزد و یا الفاظ توهین آمیز مواجه گشته و یا در مواردی از شما شکایت صورت گرفته و پس از مراجعه به دادسرا رفتار و نحوه برخورد علی رغم بی گناهییتان با شما به مانند یک مجرم باشد،بهتر است قبل از مراجعه به دادسرا و مراجع قضایی کیفری از مشاوره یک وکیل دادگستری برخوردار شوید چرا که اثبات حقیقت در پاره ای از موارد محتاج به داشتن مهارت و دانش حقوقی خاصی است .

شما می توانید در خصوص تمامی مسائل حقوقی خود به صورت حضوری یا تلفنی از ما مشاوره حقوقی دریافت کنید،و در صورت ضرورت یا نیاز پرونده قضایی خود را با عقد قرارداد وکالت به ما بسپارید.وکیل در شهرک را دفتر وکالت ما به شما معرفی خواهد می کند.

قراردادهای مشارکت در ساخت

در محله شهرک غرب تهران املاک قدیمی و ویلایی بسیاری وجود دارند که مالکین آنها تمایل به ساخت ملک خود داشته ولی علاقه مند می باشند که این کار را از طریق سازنده مطمئن و با در نظر گرفتن تمام جهات قانونی و فنی مربوطه انجام دهند.

دفتر وکالت در شهرک غرب نسبتا بسیار است لیکن دفتر وکالت ما در شهرک غرب در زمینه تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت حرفه ای و نظارت حقوقی بر اجرای تعهدات طرف مقابل یا حتی قبول داوری در صورت بروز اختلاف در زمینه تعهدات قرارداد مشارکت در ساخت تنظیمی می تواند شما عزیزان را یاری نماید.

افرادی که محل سکونت ایشان در شهرک غرب است حتی در صورت عدم حضور در ایران می توانند از طریق کنسولگری و یا دفاتر حافظ منافع  ایران در کشورهای دیگر مبادرت به اعطای وکالت برای شرکت وکلای ما در جریان دادرسی نمایند.

مشاوره حقوقی و وکالت در خصوص املاک

دعاوی از قبیل خلع ید غاصبانه،الزام به ایفای تعهد،الزام به تنظیم سند،مطالبه اجاره بها و اجرت المثل غیرمنقول و الی آخر دعاویی هستند که در منطقه شهرک غرب رایج و امکان درگیری حقوقی شما در این دعاوی وجود دارد،مشاوره حقوقی و وکالت در این زمینه های تخصص ماست.

وکیل در شهرک غرب

با توجه به مشکلات مربوط به حضور در دفاتر وکالت شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی به صورت آنلاین و تصویری یا صوتی از مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه مشکلات حقوقی خود استفاده نمایید ما به شما این امکان را می دهیم که صرفا جهت عقد قرارداد به صورت حضوری به دفتر وکالت ما در شهرک غرب مراجعه نمایید و تا قبل از آن صرفا به طریق غیرحضوری از خدمات وکالتی ما بهره مند شوید.