وکیل جرایم رایانه ای-همزمان با الکترونیکی شدن انواع خدمات زندگی شهری و به تعبیری برقراری دولت الکترونیکی خدمات عمومی و دولتی ،راه های ارتکاب جرم علیه اموال و حریم خصوصی افراد نیز همگام با پیشرفت فناوری به روز گشته و انواع جرایم اینترنتی و رایانه ای رایج گشته است .

دفتر وکالت ما با تجربه و دانش حقو.قی در زمینه جرایم رایانه ای می تواند به شما کاربران گرامی خدمات مشاوره ای  ارائه و در صورت نیاز  وکالت شما را در دادسرای جرایم رایانه ای و دادگاه های صالح قبول نماید.

وکیل جرایم رایانه ای فردیست که با تجربه وکالت در زمینه جرایم رایانه ای و اینترنتی می تواند  شما را در مسیر دادرسی یاری نماید

انواع جرایم رایانه ای:

کلاهبرداری رایانه ای/وکیل کلاهبرداری رایانه ای

قانونا هرکس به طور غیرمجاز  از سامانه های رایانه ای یا مخابراتی با ارتکاب اعمالی از قبیل وارد کردن،تغییر،محو،ایجاد یا متوقف کردن  داده هایا مختل کردن سامانه.وجه یا مال یا منفعت  یا خدمات و امتیازات دیگری را برای خود یا شخص ثالث تحصیل کند مرتکب کلاهبرداری رایانه ای گشته و قابل مجازات است.

سرقت رایانه ای/وکیل سرقت رایانه ای

هرکس به طور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید که این داده ها ممکن است عکس،فیلم،نقشه یا هرنوع فایل خصوصی باشد حسب اینکه اصل داده از سیستم متعلق به مالک (شاکی)حذف گشته باشد یا نه رفتار مرتکب مستحق مجازات می باشد.

هتک حیثیت و نشر اکاذیب رایانه ای

هرکس به وسیله سامانه های رایانه ای و مخابراتی فیلم یا صوت یا تصویر دیگری را تغییر دهد یا تحریف کند یا با علم به تغییر و تحریف انرا منتشر نمایید به گونه ای که عرفا موجب هتک حیثیت او گردد و یا هرکس به قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی و یا مقامات رسمی به وسیله سامانه های رایانه یا مخابراتی اکاذیبی را منتشر نمایید یا در دسترس دیگران قرار دهد و یا به همین وسیله اعمالی را برخلاف حقیقت راسا یا به وسیله نقل قول به اشخاص دیگر نسبت دهد قابل تعقیب و مجازات است.

سایر عناوین مجرمانه در دسته جرایم اینترنتی

تخریب رایانه ای

جعل رایانه ای

دسترسی غیرمجاز رایانه ای

شنود غیر مجاز رایانه ای

غالب مصادیق مجرمانه فوق مختص به فضای سایبری بوده و به صورت کلاسیک و در فضای عادی قابلیت وقوع را ندارند.